כל ששון וכל שמחה, כל חתן, כלה ומסכה!כל העולם שלנו בנוי על נורמות חברתיות ומילדות אנחנו מאמצים לחיינו נורמות שאיתן אנחנו הולכים לאורך כל הדרך.

מתחילים בבית ספר יסודי, חטיבה, תיכון, לאחר מכן מתגייסים לצבא, עובדים קשה גם לפעמים בשתי עבודות כדי ליצור לעצמנו הכנסה גדולה, טסים לטיול גדול בעולם, בדרך כלל בדרום אמריקה או במזרח, מכירים אנשים חדשים, חוזרים לארץ, עוברים דירה, לומדים כמה שנים, מתחתנים, מביאים ילדים, מקימים משפחה ומנהלים חיי שגרה לאורך שנים רבות.


כשזוג מחליט שהוא לוקח את הקשר שלהם צעד אחד קדימה, כל הסובבים אותם מתרגשים עבורם. בדרך כלל הצעת הנישואים נשמרת בסוד ולאחר שהטבעת מונחת על היד מתחילים בארגונים המפרכים.

הארגונים הללו נמשכים מספר חודשים, החתן והכלה הולכים לחפש אחר אולמות וקייטרינג לחתונה, הכלה עוברת ממעצבת למעצבת והחברים מארגנים את כל מה שקשור במסיבת רווקים והרווקות.

ואז, אחרי כמה חודשים מגיעים לרגע המיוחל – החתונה!

כל האורחים מחכים, מתלבשים יפה ונרגשים לקראת הצעד החשוב ביותר בחייהם של הזוג.

החגיגה היא תמיד שמחה, גם אם האוכל לא הכי טעים כי בינינו הכי חשוב שהחתן והכלה יפתחו דף חדש ביחד ושתמיד ישארו אוהבים.


אך, עם כניסת שנת 2020, חגיגת החתונות קיבלה תפנית משמעותית.

מגיפה גדולה פקדה את העולם כולו, עוררה בהלה, שיתקה את כל המשק והמסחר שהתקיים תקין עד אותה הנקודה והפילה את מחירי הנפט והבורסות.

מאחר והמגיפה עוברת על ידי מגע בין אנשים באופן טיפתי, החלו מגבלות על טיסות, ריחוק חברתי, הסגר, עוצר, ביטול אירועים וסגירת כלל המוסדות הלא חיוניים.

בין היתר, בודדו נשאים וחולים, מיגנו צוותי רפואה, הגדילו את קיבולת בתי החולים ובנו מסגרות אשפוז לא שגרתיות לחולים.


תחילה עולם החתונות ספג מכה קלה. בראשית המגיפה התבקשו הזוגות לחגוג את החתונה שלהם באופן מצומצם עד 100 איש על מנת למנוע הידבקויות והתפשטות.

אך לא עבר הרבה זמן והחתונות בוטלו לגמרי וזוגות רבים מצאו את עצמם מתחתנים בצמצום רב, בחצר ביתם, ברחוב שליד הבית ויש כאלה שבחרו לדחות את השמחה למועד אחר שיאפשר את החתונה הגדולה שעליה הם עמלו זמן כה רב.


וכיום, כמעט חמישה חודשים אחרי שהנגיף נכנס לחיינו בלי הודעה מוקדמת, אנחנו אט אט חוזרים לשגרה אך במתכונת טיפה שונה.

כלל האירועים שיתקיימו מעתה ואילך יהיו מלווים בחבישת מסכה לאירוע.

מעבר לדו״ח שאנשים יקבלו אם לא ישימו מסכה באירוע, המטרה העיקרית היא לשמור על בריאות הציבור ולמנוע התפשטות נוספת של המגיפה.

זה אולי נשמע מוזר ללכת עם מסכה באירוע, אבל אם מחפשים במקומות הנכונים ניתן למצוא מסכות ערב יוקרתיות ואיכותיות שיכולות להיות חלק בלתי נפרד מהלוק שלנו.

את מסכות הערב ניתן להכין לבד באופן עצמאי, או שניתן לרכוש מסכות ערב אצל מעצבי אופנה שהשקיעו רבות בתקופת הקורונה בכדי ליצור לנו פריט אופנתי חדש.

ישנם מעצבים שייצרו מסכות לאירועים במיוחד לחתן ולכלה, מסכה שתפורה בעבודת יד ויכולה להשתלב בצורה מושלמת עם הבגדים החגיגיים שרכשו במיוחד לחתונה.

עם מסכת ערב איכותית אפשר להישאר גם לאורך כל החתונה וליצור אירוע הרבה יותר ייחודי ומאוחד. מה גם, שלהתחתן עם מסכת ערב אחידה לכל האורחים זה אחלה של סיפור שאפשר לספר לילדים.


את המסכות לאירועים אפשר לחבוש בכל מיני וריאציות.

ניתן לרכוש מסכות חד פעמיות, ניתן לרכוש מסכות מפלסטיק וניתן לרכוש מסכות ערב ממיטב המעצבים שיש במדינה.

ככה או ככה, ההמלצה שהממשלה נותנת לגבי מסכות ערב היא בדגש על מסכות מבד והרי לכם למה:


נמצא כי מסכות בד הן האפקטיביות והטובות ביותר על ידי משרד הבריאות. מסכת בד מבוססת על עיקרון של יצירת ואקום על העור כאשר אופן הפעולה שלהן מאפשר חדירה של לחות ועוזרת רבות לאנשים שלא אוהבים את התחושה הלא נעימה של מסכות אחרות.

מסכת בד מיוצרת עם שתי שכבות של כותנה ואריגה צפופה, מתיישבת בצורה הנוחה ביותר על הפנים ומגנה בצורה אפקטיבית מפני חלקיקי רוק.


ולכל אותם חתן וכלה שמתבאסים שהחתונה שלהם לא תתקיים כמו שהם חלמו, תרימו את הראש, תחפשו איך אתם יכולים ליצור חתונה מרגשת ומושקעת על אף המגבלות, ארגנו לאורחים שלכם מסכות ערב איכותיות שהם יוכלו לחבוש במהלך האירוע ושתישאר להם גם מזכרת ייחודית מהחתונה שלכם.


לסיכומו של דבר, אנחנו לא יכולים לדעת באמת מתי החתונות יחזרו לשגרה הרגילה שאותה אנחנו מכירים ואם נצטרך להשתמש עוד זמן רב במסכה באירועים.

בנתיים נצטרך לקבל את העובדה שיציאה החוצה ללא מסכת ערב זה דבר שלא בא בחשבון ולהיות מרוצים ממה שיש.

27 views0 comments

072-3954400